PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008381}
7,1 15 122
oceny
7,1 10 1 15122
7,5 37
ocen krytyków
Challengers
powrót do forum filmu Challengers

Plaskie, nudne, nijakie, bez jakiegokolwiek napięcia, także seksualnego. Zendaja jako rodzaj żeński jest tu tylko dodatkiem, kompletnie aseksualna, rezysera geja interesują wylącznie mężczyźni, co pięć minut jestem atakowany nagimi, półnagimi, spoconymi facetami w saunach, szatniach i na kortach. Po swietnym Bones and All liczyłem na coś więcej, ale niestety tu wyłacznie chodzi o epatowanie gejozą a męski tenis wg Luki tętni homoerotyzmem. Szkoda.

marckoza

Przecież ten gość nie kreci innych filmów niż gejowskie. Przekłada własną orientację na swoje "dzieła".

divx_avi

trochę zapomniałem o tym po Suspirii i Bones and all, które całkiem mi się podobały, chyba nie odkrył Ameryki że epatowanie gejozą opłaca mu się w dzisiejszych czasach, Do ostatniej kości, mimo genialnej roli Rylanca zostało zapomniane w poprzednim sezonie nagród, Challengers zbiera praktycznie same pochwały, zresztą kolejny jego film to wprost romans gejowski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones