PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868513}
12 694
chce zobaczyć
Deadpool & Wolverine
powrót do forum filmu Deadpool & Wolverine

Hej, jakie poprzednie filmy oprócz Deadpool 1&2 obejrzeć żeby ogarnąć fabułę? Z góry dziękuję za pomoc

shady25

Nie jestem jasnowidzem, ale sądzę, że dwie poprzednie części DP w zupełności wystarczą.

shady25

Wydaję mi się, że wystarczy obejrzeć tylko serial Loki.

shady25

wystarczy, ale polecam obejrzeć wszystkie filmy o x-menach

shady25

Najlepiej wszystkie X-Meny, w tym Logana, no i 2 Deadpoole :)

Rickitiki

Oczywiście, że trzeba obejrzeć całą sagę X-Manów bo inaczej brak wiedzy o bohaterach zepsują cały film

shady25

W takich produkcjach nie ma skomplikowanej fabuły.

olo1984

może i nie ma, ale chciałbym jak najwięcej nawiązań i easter eggów wyłapać

shady25

Jest mnostwo easter eggow i odniesien w samym juz zwiastunie , np. zawalony most z x men last stand, butelka po napoju z filmu incredible hulk z edwardem nortonem , plakat z doctor doomem . Napewno stara trylogie X-Mana i dwie czesci deadpoola ale co jeszcze , tego sie dowiemy w lipcu

Badi_2

Lepiej obejrzeć First Class i Days bo są dobre, trylogię można sobie darować

olo1984

Nie zgadzam się totalnie z tą oceną

jedr000la

Dlaczego?

shady25

Szczerze? Patrząc na to, że w tym filmie pojawi się połączenie uniwersum Deadpoola i MCU to ja polecam znać całe MCU i całych XMenów xDD tak żeby na pewno WSZYSTKO zrozumieć

Www345

A niby co tam jest do ZROZUMIENIA?

Slawek_M_6

Czym jest multiwersum i o co chodzi z wariantami. Więc generalnie sporo filmów.

shady25

Po tym co było w zwiastunie być może całkiem sporo. Mogą być odwołania do filmów o X-Menach w których był Wolverine, do tego serial Loki, może Dr. Strange Multiversum..

Generalnie myślę, że będzie dużo "smaczów" :)

shady25

Seks w wielkim mieście i Forest Gump

Yebac

Póki internetu nie było to tylko rodzina wiedziała żeś debil

shady25

Reżyser filmu powiedział że nie trzeba oglądać absolutnie niczego przed seansem ponieważ stworzył ten film tak aby każdy mógł go zrozumieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones