PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875679}

Miłość bez ostrzeżenia

She Came to Me
5,4 1 888
ocen
5,4 10 1 1888
4,9 9
ocen krytyków
Miłość bez ostrzeżenia
powrót do forum filmu Miłość bez ostrzeżenia

Bardzo dobry film! Naprawde nie miałem zadnych oczekiwań po przeczytaniu recenzji. Jest to niby prosta historia, ale jak dobrze napisana! Bardzo orginalny scenariusz a co najwazniejsze swietnie wyreżyserowany. Ja naprawde nie rozumiem jak ludzie nie doceniaja takich filmow a np “Barbie” dostaje kilka nominacji do oskara. “She came to me” jest komedia romantyczna, aczkolwiek nie jest to schemat jak w wiekszosci tego typu filmow. Wielkie gratulacje dla Joanny Kulig, ktora ma tam naprawde duża role i dorownuje warsztatem wielkim aktorkom jak Anna Hathaway czy Merisa Tomei.

ocenił(a) film na 6
Grzegorz_Porada

8 to moim zdaniem za duzo ale tez zdziwilily mnie az tak niskie oceny. Nic wybitnego ale da sie obejrzec nie uznajac tego za zmarnowany czas. Na plus Peter i Kulig.

ocenił(a) film na 8
z8k

No dla mnie 6 to zdecydowanie za mało. Jak ktoś oczekiwał, że bedzie zabawniej to mogl sie troche rozczarować. Jest to taki kinesiology-dramat. Ogòlnie całość uważam za bardzo dobra produkcje. Zdjecia, aktorstwo, scenariusz, muzyka. Może nie jest to wybitny film, ale wśrod miliona gòwnianych produkcji jakimi dziś jesteśmy zalewani, bardzo sie on wyròżnia.

Grzegorz_Porada

Szkoda jedynie, że miała zawód sprzątaczki, jakby nie mogła być kelnerką, kasjerką, czy pielęgniarką. Bardzo stereotypowe.

ocenił(a) film na 8
surmatra

Zgadzam się, choć mi to jakoś szczegolnie nie przeszkadzało. Joanna jest jedna z najlepszych polskich aktorek. Nie ważne jaka dostaje role, zawsze jest mega. Jak tylko zobaczyłem ja u boku Juliette Binoche w “Sponsoringu” wiedziałem, ze predzej czy pozniej podbije Hollywood.

ocenił(a) film na 6
surmatra

No to kilka scen trzeba by było wykreślić, a przynajmniej zmienić. Przez to gdzie była sprzątaczką trochę się w tym filmie dzieje.

Grzegorz_Porada

Zgadzam się, miałem dokładnie takie same odczucia po seansie!

Grzegorz_Porada

Za innych się nie wypowiem, mogę jedynie za siebie. Dałam temu filmów 5/10 właściwie tylko ze względu na Anne Hathaway. Jej Patricia jest tak uroczo przerysowana, że nie można od niej oderwać wzroku. Co do reszty... Komedia romantyczna, która nie bawi z automatu nie jest dla mnie dobrym filmem. Jak dla mnie to bardziej podpada pod dramat i gdyby poszli tym tropem i trochę rozbudowali fabułę, ten film mógłby zadziałać. Ciężko też uwierzyć w wielką miłość między postaciami Petera i Marissy (których imion już nie pamiętam, a dopiero co wyszłam z seansu!). Kompletnie nie widać tego uczucia między nimi. Szczególnie, gdy porówna się to z pełnym czułości związkiem nastolatków. Anne, Marissa i Joanna zagrały bardzo dobrze. Reszta obsady, łącznie z nadmiernie wychwalanym Dinklage, co najwyżej poprawnie. Zabrakło w ich postaciach iskry, która by ich ożywiła i sprawiła, że nie byliby tak płascy.

ocenił(a) film na 8
Raven_86

Jakby poszli w dramat to bylby dramat a nie komedia romantyczna Hehe. Każda postać była według mnie ciekawa i barwna. Nie tylko Anne

Grzegorz_Porada

Każdy z nas inaczej odbiera pewne rzeczy. Wyjaśniłam dlaczego mnie ten film nie przypadł do gustu. Szanuję twoją opinię, jednak swojej nie zmienię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones