Frank Dillane

7,8
2 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frank Dillane
limonka.

w jednym ujęciu w scenie w samochodzie wyglądał jak klon xD

nikike

Miałam to samo wrażenie:) szczególnie z nozycorekiego, nawet chodzeniem mi go przypominał

Citaczka

Bardziej Sam z Benny & Joon...

nikike

r00chałbyś Deppa?

Fassassin

Młodego? Może.

nikike

Też

limonka.

moja pierwsza mysl jak go zobaczylam ;d

limonka.

dokładnie to samo wrażenie :) Ale jak wszedłem na profil i zobaczyłyem, że grał młodego Voldka w Harrym Potterze to aż się zdziwiłem, że to on :) Całkiem nie podobny.

limonka.

hah! Specjalnie weszłam na forum filmweba, żeby zobaczyć czy ktoś też na to zwrócił uwagę ;D Bardzo podobny aktor. Na pewno dzięki temu serial będzie się przyjemniej oglądało :)

limonka.

Wygląda identycznie w niektórych momentach. Lookajcie na tą fotkę http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20150107052446/walkingdead/images/b/bf/Frank- dillane-home.jpg
a teraz na tą
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20141126190412/cws/images/b/be/Johnny-depp-yo ung-tumblr-i15.png
hahah bardzo podobni są.

limonka.

Dokładnie, nawet wbiłem na fw sprawdzić, czy to tylko ja. ;D No no. A jak pomyśleć, że jego ojcem jest Stannis Baratheon, to w ogóle mind=blown.

WiktorGn93

WUT?! :o

limonka.

Aktor, który wcielił się w Stannisa (z Gry o Tron), rzecz jasna. The more You know. ;D

WiktorGn93

Faktycznie, sprawdziłam :D Wielkie ŁAAAAA

limonka.

Wow, niezły news:)

limonka.

Wszedłem tu specjalnie by napisać to samo, mało tego - nawet jego gra aktorka jest podobna do Johnnego w Piratach z Karaibów

PonuryUser

Nope, bardziej w "Benny & Joon". Bliżej temu do wysmakowanego slapsticku Sama niźli tego bezsensownego, pijackiego ciągu omyłek w wykonaniu Sparrowa.

limonka.

Nooo dokładnie!!! :D Czasem przypomina Johnnego zz Gilberta Grape'a :D Z koleżanką mówimy do niego "Nie rób tego Johnny!" xD

limonka.

Kurczę, nie zauważyłam. Może odrobinkę. :P

Lellandra

Ja nawet sprawdzałem czy to nie jego syn :)

limonka.

Ciesze się, że nie tylko ja to zauważyłem. Powiedziałbym nawet, że połączenie Johnnego Deppa z odrobiną Jamesa Franco.

limonka.

Mam to samo wrażenie, od początku oglądania serialu miałam wrażenie, że KOGOŚ mi przypomina... i chodziło właśnie o Deppa:P

limonka.

Ja to cały czas myślałam, że Depp go zmajstrował ;) dopiero po obejrzeniu 1 sezonu tu weszłam, bo z odcinka na odcinek coraz bardziej mi go przypominał....
Wpisałam w grafikach google MŁODY JOHNNY DEPP i w drugim oknie FRANK DILLANE i normalnie te same rysy twarzy i dzioby.. tzn ten charakterystyczny dziubek ;)

limonka.

z wyglądu Edward nożycoręki! a z zachowania Jack Sparrow! :D no klony normalnie!

SmoothCriminal

Total nie sparrow ehhh.... czy wy znacie tylko urywek kina? Sparrow to wyolbrzymienie konwencji slapsticku z której Depp korzystał już wczesniej i to wprost np. w Benny & Joon gdzie wręcz kopiował sekwencje z filmów niemych bo było to wpisane w tę postać (polecam zobaczyć bo fajny film)

limonka.

No i zapomniałam dodać, że gość naprawdę dobrze gra. Talent pokroju Deppa.

SmoothCriminal

To raczej przytyk xD Depp to średni aktor.

Charlie_Pace

Chyba Ty! : )

użytkownik usunięty
limonka.

To samo pomyślałam, kiedy go pierwszy raz zobaczyłam.
Ma nawet ruchy jak Depp, mimikę..coś niesamowitego.
Aż przyjemnie na samą myśl, że tak znakomity aktor, jak Johnny będzie miał godnego następcę.
Oby Frank nie zmarnował potencjału.

Frank nie przepada za występowaniem w filmach - woli, tak jak jego ojciec i matka, sztuki teatralne. Nie oczekujcie zatem, że będzie często występował.

limonka.

A mi on mega przypomina syna Madsa Mikkelsena - chłopak nazywa się Carl Jacobsen Mikkelsen :)

limonka.

Co ciekawe Frank jest w połowie czarny (matka jest Afro-Jamajką), a Johnny ma w sobie w jakiejś części Afrykańskie korzenie.

MisatoChan

Jak on jest w połowie czarny, to Prezes jest afro-koreańczykiem

Wad3r

Tak, jest w połowie czarny. Spójrz sobie na Naomi Wirthner, jego matkę. Albo brata Seamusa, który odziedziczył więcej cech rasy czarnej.

limonka.

Dokładnie!!!! Miałam to tutaj napisać

limonka.

Frank wygląda jak skrzyżowanie Jamesa Franco i Johnnego :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones