Patrick HughesIII

6,3
571 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Patrick Hughes

Nie mam tutaj bron Boze nic do tego malo znanego rezysera bo poprostu nie znam jego dokonan
filmowych ale zasmucil mnie fakt ze STALLONE znow kombinuje aby inni rezyserzy zrobili
NIEZNISZCZALNYCH 3... Mialem wielka nadzieje ze SYLVEK wyrezyseruje N3 bo N1 zrobil
rewelacyjnie i N2 nie bylo juz tak dobre... STALLONE swietnie zrobil N1 i pokazal ze jest naprawde
solidnym rezyserem...

punisher822_filmweb

to chyba oglądaliśmy dwa różne filmy ponieważ każdy twierdzi że ex2 jest lepsze od ex1, nawet osoby którym pierwsza część się nie spodobała to uwżają że druga jest 100razy lepsza

w ex1 praca kamer była chaotyczna, montaż a w ex2 wszystko poprawili +świetna obsada

Expendable91

To nie wiem z kim ty na ten temat gadales bo jedynka byla o wiele lepsza co potwierdzaja to fani filmow z SYLVKIEM a EX2 powstal na sile z bezsensownymi akcjami a calosc na sile ratuje wiecej komediowych wstawek z ARNOLDEM WILLISEM LUNDGRENEM itp. A madralo gdyby bylo tak jak mowisz to EX2 by zarobilo wiecej w samym USA od EX1 a fakty sa takie ze o wiele mniej siana zarobiono w USA wiec tez film sie tak nie spodobal jak EX1. Watpie ze EX3 bedzie dorownywal EX1 i szkoda ze sylvek tego nie rezyseruje...

punisher822_filmweb

szczerze mówiąc to jesteś drugą osobą tutaj na FW którą spotkałem co twierdzi że ex1 jest lepsza od ex2. wystaczy wejść na forum tutaj o ex2 lub na imdb, każdy tam potwierdzi że ex2 jest lepsze od jedynki. co do boxoffice to dwójka mniej kosztowała i zarobiła więcej to po pierwsze. po drugie zarobki i ocena filmu o niczym tutaj nie świadczą. ten film jest dla fanów kina akcji lat 80 i 90, dla fanów sly, arnolda, willisa, van dame, lundgrena, norrisa etc. a nie dla gimbazy. gdyby chcieli go zrobić dla kasy to został by on nakręcony w pg13 i zarobił dwa razy więcej ale fani byli by zawiedzieni. został on natomist nakręcony w starym stylu w R,
" EX2 powstal na sile z bezsensownymi akcjami " po tym zdaniu stwierdzam że dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu. spróbuj taki temat założyć na imdb to tam cie zmiażdżą

użytkownik usunięty
Expendable91

zgadzam się w 100% z tobą!

Expendable91

Dwójka była słabsza, i według mnie nie dorastała jedynce do pięt...

Hiropter

trzecia osoba. no chyba że to alterkonto

Hiropter

jesteś 3 osobą co tak twierdzi. no chyba że jesteś kogoś alterkontem

Expendable91

O.K. małe zaćmienie... ale zdania nie zmienię. Jedynka miała swój niepowtarzalny klimat, który w dwójce gdzieś znikł - akcja z samolotem, czy zadyma na lotnisku to jakaś kpina, która ten film zbliża bardziej do Adrenaliny (swoją drogą to jest dopiero bezsensowny film) niż do dobrego kina akcji. Dla mnie była to bardziej parodia filmów akcji niż faktycznie dobre kino akcji. Stallone dał radę jako reżyser i moim zdaniem, mógł realizować także dwójkę - tylko na miłość boską nie z tym scenariuszem, gdzie na siłę wrzuca się stare odgrzewane kotlety, tylko po to by kilka sekund po brylowały na ekranie...

Ogólnie na trojkę już nie czekam, no po po co. W myśl hasła będzie: "Więcej, mocniej, głupiej..."

Hiropter

Stallone jak zrobił pierwszy film, to dialogów nie dało się słuchać i film był jadalny tylko dlatego, że było ich bardzo mało. Reszty kwestii scenariuszowych i reżyserskich nie przytoczę, ale nie pomylę się bardzo jak powiem, że Stallone nie dał rady jako reżyser. Dwójka dalece lepsza i bardziej profesjonalna, a mistycznego "klimatu" w jedynce nie stwierdzono, jedyne co było w tym filmie niezwykłego to zapowiedzi o zgromadzeniu maksymalnej liczby twardzieli w jednym filmie, a "czekando z łapo wiasomo gdzie" przez niektórych dorobiło resztę legendy

Hiropter

WITAJ! Zgadzam sie z Toba zupelnie ze EX1 jest o wiele lepsze od EX2 wyrazilem tutaj swoje zdanie a jakis pajac proboje tu na forum wymyslac ze ty masz 'ALTERKONTO' i raz piszesz ze swego konta a potem z mojego... To jest dopiero zenujace ze moglo komus cos tak chorego przyjsc do glowy... Co do EX3 co wkrotce zaczna krecic to zasmucil mnie fakt ze SYLVEK po raz kolejny zrezygnowal z fotela rezysera i szukal rezysera ktory to wyrezyseruje. Mam nadzieje ze EX3 bedzie lepszy od EX2 ale jakos odkad SYLVKA nie ma 'za sterami' przestalem juz liczyc ze powstanie cos ze specyficznym klimatem ktory rezyseruje STALLONE... POZYJEMY ZOBACZYMY!

Hiropter

Jak widac jestesmy w duzej mniejszosci ze najbardziej lubimy EX1. Wiara ma jakies zacmienie umyslu twierdzac ze EX2 jest lepsze... To ze cos jest drozsze i bardziej widowiskowe nie znaczy ze jest lepsze... W EX2 zabraklo klimatu i stylu w jakim Stallone robi filmy...

Expendable91

Nie interesuje mnie to co sobie ktos napisze. EX2 by byl lepszy gdyby SYLVEK byl rezyserem i tyle w temacie bo EX1 nie jest tak glupkowaty. TYLE W TEMACIE BO DALSZA DYSKUSJA NIE MA SENSU TY SWOJE JA SWOJE I TAK DO USRANEJ SMIERCI... JESTES TAKIM FANEM 'EX2' TO SOBIE PISZ Z FANAMI 'EX2' JA ZAWSZE BEDE UWAZAL 'EX1' ZA PERELKE

punisher822_filmweb

"DALSZA DYSKUSJA NIE MA SENSU" - to po jakiego odpisywałeś na moją odpowiedź z przed pareu miesięcy?

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Ja widziałem jego wcześniejsze dokonanie Red Hill i wolę pominąć je milczeniem. Badziewie straszliwe. Mam nadzieję że wyciągnął jakieś wnioski i nie zepsuje Niezniszczalnych.

frycek49

FRYCEK49 nie mialem okazji obejzec 'RED HILL' ale dosc pozytywnie w necie o nim pisano. Nie wiem jak ty Ziomek ale uwazam ze SYLVEK ma swietnego nosa do scenariuszy i rezyserki i ciagle mam wielki sentyment do NIEZNISZCZALNYCH 1. DWOJKA tez dobra ale czegos w niej zabraklo. Klimat N1 ulecial gdzies bezpowrotnie i nie uratowalo tego filmu wciskanie na sile komediowych wstawek. Jestem ciekaw jak zrobiono N3. Jesli kiedykolwiek by mial powstac N4 to jestem jak najbardziej za tym aby SYLVEK znow przejal stery rezyserki.

punisher822_filmweb

Owszem Syl dobrze dobiera ludzi do swych produkcji, ale wolał bym aby 3kę robił Woo lub ktoś kto się zna na rzeczy. Natomiast ten reżyser pierwszy swój film zrobił bardzo słabo. Nie wiem może do Niezniszczalnych bardziej się przyłoży. Chciał bym aby tak było.

frycek49

Czyli nie uwazasz SYLVKA za dobrego rezysera a szkoda. Porownaj sobie EX1 JEGO I EX2 innego kolesia. Roznica spora

punisher822_filmweb

Nie no jako reżysera też go lubię. Ale jestem ciekawy jak by to zrobił Woo

frycek49

Mam nadzieje ze nie tak debilnie jak M.I 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones