PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

j.w.z reguły nie oglądam tego typu seriali jednak ostatnio udało mi się obejrzeć kilka odcinków.Jakież było moje zdziwienie gdy główny bohater-niejaki Octavio nie poznał swojej byłej ukochanej tylko dlatego,że miała na sobie makijaż i była ładnie ubrana!z tego wynika,że każdy facet po przebudzeniu może nie poznać swojej dziewczyny która na noc zwyczajnie zmyła makijaż;)stąd też moje pytanie:czy ten facet naprawdę jest aż tak głupi czy też może myśli,że jego panienka nie żyje(był tam wspomniany wątek jakiegoś pożaru itp)i dlatego całkowicie wyklucza ,że to naprawdę może być ona.nie wiem co o tym myśleć,chyba tylko tyle,że zazwyczaj z tego co pamietam w telenovelach latynosi są przedstawiani jako połmózgi;)czekam na wyjaśnienie tej jakże zagmatwanej sytuacji bo nie śpię po nocach:)

ocenił(a) serial na 10
bishop_filmaniak

Maricruz na początku telenowel mieszkała w lesie i była biedną dziewczyną . Nie umiała nawet jeść szczuciami gdyż zawsze jadała rękami .Chodzenie w butach sprawiała jej trudność . Była niewinną i dobrą dziewczyną ale nie miała o niczym zielonego pojęcia nie wiedziała jak należy się zachować w danej sytuacji . Chodziła zazwyczaj w tej samej sukience ubrana . I gdy wyjechała do stolicy tam zmieniła się w prawdziwą damę . Ubiera się elegancko , jest pewna siebie i wie czego chce, ma pieniądze a nie tak jak Maricruz która nie miała co jeść i kradła ziemniaki . Jest zupełnym przeciwieństwem Maricruz z wioski z która ożenił się Octavio . I dlatego dla Octavia nie jest jasne czy to jest Maricruz . Gdy spotkał ją po raz pierwszy w stolicy gdy była już damą w pierwszym momencie myślał że to ona gdyż była bardzo do niej podobna z wyglądu . Ale ona potraktowała go jakby w ogóle się nie znali i w pozniejszych odcinkach powiedziała mu że nie zna żadnej Maricruz i że nazywa się Maria Alejandra :)

kkkaaaooo

No dokładnie... A jeszcze kiedy była jego żoną nie widziała świata poza nim , gdy tylko go widziała nie przeszła obojętnie obok niego... A teraz wręcz przeciwnie olewa go ile się da... totalna zmiana!!! choć nie powiem Octavio nie jest wybitnie inteligentny... Akurat tego prota nie lubię

11koala19

dzięki za odpowiedz ale nadal nie widzę odpowiedzi na pytanie czy ten cały Octavio czy jak mu tam myślał,że jego ukochana nie żyje(bo to wiele zmienia jeśli chodzi o jego hmm intelekt).bo jeśli nie wiedział lub nie domyślał się jej śmierci a jedynie wiedział o jej zniknięciu z wioski to jednak nie jest zbyt mądry.dlaczego?spieszę tłumaczyć:otóż każdy człowiek prócz indywidualnego wyglądy posiada coś takiego jak indywidualny sposób poruszania się,sposób wypowiadania się,mowę ciała itp itd(także bliżniaki nie poruszają sie w taki sam sposób),że nie wspomnę o barwie głosu. i nawet jeśli ta cała MariCruz(tak to się piszę?;)zmieniła sposób wypowiadania się na bardziej inteligentny,styl ubierania na bardziej elegancki i ogólnie zachowuje się bardziej kulturalnie to i tak cech ww nie da się pozbyć.nie mówimy tu o operacji plastycznej zmieniającej rysy twarzy czy coś w tym stylu.laska nawet nie zmieniła barwy głosu,więc o czym my tu mówimy.zdaje sobie sprawę iż to tylko telenowela a te jak wiadomo nie są najwyzszych lotów,mimo wszystko jednak robienie ludziom takiej sieczki z mózgu zwyczajnie nie przystoi!btw że już nie wspomne o tych żałosnych "szejkach" którzy wcale nie wyglądają jak Araby,hehe:)można się pośmiać na tym serialu-oj można.

bishop_filmaniak

Nie, Octavio nie myślał, że Maricruz nie żyje (pojawiła się taka myśl, gdy dowiedział się, że chatka spłonęła, ale szybko zniknęła po słowach Miguela). Octavio jak poznał Marię Alejandrę był przekonany, że Maricruz jest w wiosce. Jednak od kilku odcinków wie, że Maricruz po śmierci dziadka wyjechała do stolicy. I teraz uważa, że widział "swoją" Maricruz w stolicy (Eduardo pewnego razu o mało jej nie potrącił). Mimo, że stwierdza, że Maria Alejandra przypomina mu Maricruz to nie jest tego pewien. Poza tym Maria Alejandra zaprzecza, że go zna i dodaje, że nie jest żadną Maricruz.

Aaa i nie wszystkie telki są takie absurdalne jak ta ;)

jagodajulia

czyli jednak jest "ćwierć mózgiem".da się zauważyć;)

bishop_filmaniak

Mi się nawet czasem wydaje, że on nie ma mózgu ;)

jagodajulia

hah czyli ma zero mózgu :D
Lepiej mu się lata samolotem, jest lżejszy :D

Vanessa100

haha dobre :D

użytkownik usunięty
bishop_filmaniak

Wpływ na jego myślenie ma także to, że ta gruntowna przemiana nastąpiła w bardzo krótkim czasie. Nie wiem jak długo trwała, ale chyba coś ok. 3-4 miesięcy. To oczywiście nieprawdopodobne, ale cóż... Tak to scenarzyści wymyślili.

bishop_filmaniak

Witam cię bishop_filmaniak, widzę że jak na wyśmiewanie się z tych telenowel to sporo o nich wiesz :)
Wiesz, coś ci opowiem: w gimnazjum znałam pewną dziewczynę, gwiazda klasowa ze wszystkiego się śmiała, a najbardziej śmieszyły ją właśnie takie seriale, kiedyś typu "luz maria", "zbuntowany anioł" a najbardziej się wyśmiewała z "mody na sukces". Pewnego dnia poszłam do jej domu, otworzyła mi jej mama i zaprosiła mnie do salonu, jakież było moje zdziwienie gdy na ekranie jej telewizora zobaczyłam właśnie jeden z tych seriali. W pewnym momencie nie wiedziała co powiedzieć, oczywiście za chwilę się tłumaczyła że to przypadkiem leciało w telewizji i obejrzała kilka odcinków tak żeby się pośmiać. Ale jakoś jej nie wierzyłam, ona oczywiście przestała sie naśmiewać z telenowel, nawet nie wypowiadała swojego zdania na ten temat, stąd wiem że lubiła oglądać ten serial ale zwyczajnie w świecie wstydziła się do tego przyznać. Czytam twoje komentarze i tak jak bym ją słyszała, masz ten sam problem co ona i większość osób tu piszących tak jak jagodajulia, najpierw przestawiła ci w skrócie dokładnie o czym mówi serial, ale musiałaś ją stłamsić po pod koniec wypowiedzi dodała coś co nie pasuje do jej stylu pisania. Pozdrawiam wszystkich gorąco i jeżeli lubicie oglądać tego typu seriale to nie wstydźcie się do tego przyznać, a jeżeli są dla was aż tak głupie i bohaterowie nie mają mózgów to zawsze macie wybór i możenie przestać oglądać serial, czyż nie prawda?

ocenił(a) serial na 10
milena22_UK

Tu raczej o to nie chodzi. Na przykład do mnie Oktawio w większości odcinków zachowuje się jakby nie miał mózgu, ale serial sam w sobie jest ciekawy i dlatego go oglądam. To, że denerwuje mnie jeden bohater i jest kilka bezsensownych wątków i się z tego wyśmiewam, nie znaczy że się czegoś wstydzę, ale, że wyrażam swoje zdanie.

milena22_UK

Co ja takiego napisałam, że nie pasuje do mojego stylu pisania?
I wg mnie przykład Twojej koleżanki jest złym przykładem. Prawda jest taka, że dla większości Dzikie Serce to głupia telka i jeżeli ktoś ją ogląda to nie zawsze znaczy, że mu się podoba tylko, że chce ją domęczyć do końca.

bishop_filmaniak

A ja sie zgodze. Nie zmienila sie na tyle by uwierzyc ze to nie ONA. Owszem umalowali ja, ładnie ubrali do tego nabrala ogłady ale to wciaz Maricruz na twarzy. Moze gdyby zmienili jej fryzure albo kolor wlosow (choc inny by jej nie pasowal napewno) to co innego a tak to niepoznanie jej jest dla mnie niewiarygodne. Zadna kobieta raczej by sie na to nie nabrała ale facet to inna para kaloszy jak widac.

monia198923

Jak idiota Octavio kieruje samolotami?
Jak przeszedł testy sprawnościowe oraz testy na inteligencję? ;))

Vanessa100

Ja to bym się bała z nim lecieć.... he

11koala19

Haha :D
"Jakoś przelecę"

Vanessa100

Dokładnie heheh... nie wiadomo co jeszcze mu do główki przyjdzie he :) Mi to się wydaje że u Octavio miażdżyca powoli daje o sobie znać... :) Bo coraz to głupszy...

11koala19

Octavio lata ciągle samolotami i częsta zmiana ciśnienia uszkadza pracę jego mózgu :D:D

użytkownik usunięty
Vanessa100

Eee w tej telenoweli jest wszystko możliwe,skoro analfabeta Jose Antonio ma prawko ,to i ciapa Octavio z mózgiem orzeszka może być pilotem

Haha ;)

Vanessa100

Witam :)
Samolotem się steruje a nie "kieruje". Pozdrawiam

monia198923

może zostawił swój mózg w wiosce z której wyjechał?!rozumu nie zostawił bo nie miał.

monia198923

Czy Doris i Eva to ta sama osoba?

Vanessa100

Nie, Doris jest córką gubernatora, a Eva pracuje w kasynie.

jagodajulia

Aha.
Zmyliło mnie, bo obie blondynki :D

Vanessa100

Spoko ;) Ale one są różne ;) Przynajmniej dla mnie. Eva jest ładniejsza, a Doris wygląda na starszą, a robią z niej chyba jakąś młodą dziewczynę. Doris od chwili pojawienia się działa mi na nerwy.

jagodajulia

A no wlasnie Eva to ta zabawiaczka z kasyna ktora octavio calowal, a doris to ta co ma brata i chciala isc do kasyna. Teraz juz wiem:)

monia198923

Tak, Doris to ta, co dzisiaj pocałowała Octavia i powiedziała i w rozmowie z przyjaciółką stwierdziła, że będzie jego narzeczoną.

jagodajulia

Jak na razie, to mnie ani Eva, ani Doris nie przypadły do gustu :D

Vanessa100

Mi też, ale jak dla mnie Eva nie jest tak irytująca jak Doris.

Vanessa100

Nie wiem nie oglądałam dzisiaj odcinka:((

bishop_filmaniak

Octavio to po prostu zwykły debil.
Ale to nie pierwsza telenowela, w której główny amant jest tępakiem.
Zresztą sam napisałeś że "zazwyczaj z tego co pamietam w telenowelach latynosi są przedstawiani jako połmózgi;)".

ocenił(a) serial na 10
bishop_filmaniak

Mnie jeszcze bardziej fascynuje, jak on mógł nie zauważyć że ona jest w zaawansowanej ciąży :-D pewnie te 20cm szpilki go zmylily :-D

Samarrita

Tylko że tej zaawansowanej ciąży u MC, to nikt tam nie zauważał :D

Vanessa100

to swoja droga :D

Samarrita

Nikt tej ciąży nie zauważał, to tym bardziej dureń Octavio miał zauważyć? ;))

Vanessa100

no w ramach instynktu tacierzynskiego :D

Samarrita

haha ;)
Powinien, ale wiadomo, jak to bywa w telenowelach :D:D
Nie wyczuł nic nawet, gdy jego żona rodziła i to w samolocie, który pilotował.

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

raczej marny ten jego instynkt, bo nawet nie domyśla,że jego żona mogła być w ciąży

Vanessa100

Nie ogladalam wszystkich odcinkow zwlaszcza tych poczatkowych i tych pierwszych w stolicy. Octavio z Eduardem prawie Maricruz potracili na poczatku w stolicy nie? Gdzies w urywkach to widzialam ale nie widzialam tego odcinka i co? Tez nie widzial ze to Maricruz , czemu nie pobiegl za nia? Przeciez widzialam ze ja zauwazyl.

monia198923

Octavio był prawie pewien, że to MC. MC szybko uciekła i tyle ją widzieli.

jagodajulia

No to widzial ja jeszcze przed przemiana w stolicy i on pojechal na wies i pytal sie Miguela gdzie jest MC i czy wybudowal jej dom? On ma naprawde jakies problemy ten Octavio Z GŁOWĄ.

ocenił(a) serial na 3
monia198923

No a pomijając już półmózga Octavio, dziwi mnie też Alejandro. maricruz wygląda jak swoja matka w młodości-identycznie, a Alejandro nawet nie pomyśłał że wygląda jak jego żona.

ewelina84

Tak o tym tez juz pisałam. Maricruz to kopia matki ale nie wiem moze oni inaczej mysla w tym serialu. Wg nich jak ktos jest zupelnie inaczej ubrany to juz jest ktos inny. Twarz jak widac im w oko nie wpada.

ocenił(a) serial na 3
monia198923

Tylko że Maricruz w domu Aleajndra pojawiła się rozczochrana i jej matka na zdjęciu które miał Alejandro też tak wyglądała.

monia198923

"Maricruz to kopia matki ale nie wiem moze oni inaczej myślą w tym serialu. Wg nich jak ktos jest zupelnie inaczej ubrany to juz jest ktos inny. Twarz jak widac im w oko nie wpada."

hahahaha nic dodać, nic ująć :D:D
Wg mnie oni nie myślą inaczej, tylko w ogóle NIE myślą ;))

Vanessa100

A najlepsza byla scena jak Maricruz wczoraj jechala taksowka z Octaviem i akcJA. Octavio : ja zapłace. MA- masz pieniadze ? Dla ciebie zawsze hahahahA. Nawet juz ona sie poznala na biedaku :))

monia198923

hahahahahahaha ;))
Octavio biedny zawsze cienko przędzie i krucho z pieniędzmi u niego.

Vanessa100

A co miala oznaczac gadka Octavia z Eduardem o Aracely. "Zerwij z nia bo zobaczysz to sie zakonczy slubem"- NO I ? To zle? Co wg Octavia slub to najgorsza zbrodnia swiata? No patrzac na to jakim on byl mezem to rzeczywiscie lepiej odradzac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones