PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467684}

When They Cry Rei

Higurashi no Naku Koro ni Rei
7,4 1 609
ocen
7,4 10 1 1609
Higurashi no Naku Koro ni Rei
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koro ni Rei

Trzeci sezon anime czy tylko uzupełniające OVA?

Znawca_

szkoda ze to dopiero w przyszlym roku...no ale warto czekac

dstary

Jak to tylko krótki OVA uzupełniające, to raczej nie warto...
Jeżeli to kolejny sezon to skaczę z radości...

Znawca_

Ja osobiście wolałabym by to był OAV, bo co jeszcze moga niby umieścić w 3 sezonie? Raczej wszystko zostało wyjaśnione. Wolałabym by nie zrobił isę przez 3 sezon z tego kicz.

zariwa

Trzecia seria ;-) Jeżeli zrobią ją dobrze to będzie to niesamowite widowisko.Ale fakt faktem,dwie poprzednie serie wyjaśniły praktycznie wszystko(choć nie wszystko;)Osobiście uważam,że zostawienie HIGURASHI jako historii otwartej byłoby super,zmusza wtedy do przemyśleń.Jeśli za dużo wyjaśnią w trzeciej serii to ucierpi na tym całość. Do lutego żyjmy nadzieją,że się postarają^^

patrycjaok1

ale jest napisane ze to jest Video a nie TV i tak samo czas trwania 30 minut .. więc to chyba nie jest trzecia seriia . ale nie wiem , chciałabym żeby jednak sie okazało ze jest : D

Znawca_

To nie jest 3 seria tylko OVA. będzie miała 5 odcinków, które wychodzą raz na miesiąc.

Slaying_The_Dreamer

No i wyszło po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem trochę w szoku horroru to raczej nie przypomina, chociaż i tak było fajne :), po scenach z drugiego odcinka wydaje się że atmosfera grozy jednak powróci...

Znawca_

Serię pierwszą i drugą znamy bardziej jako horror czy psychologi. Odejściem od standardu nazywam przejście z horroru do komedi. Trzecia seria mnie zaskoczyła. Komedia przez wiekie "K" czy ecchi? I to i to czyli OAV - uzupełnia coś w serii 1 i 2? Hmm... może czas wolny pomiędzy tą rzeźnią i zagadkami?

DreamWalker

Swoją ocenę pewnie zmienię... po drugim odc. który zapoczątkował jakąś tajemnicę jestem mile zaskoczony :D Zobaczymy po całości.

DreamWalker

mam takie wrażenie jak wtedy gdy oglądałam 1 epek drugiego rozdziału pierwszej serii :D. Mam nadzieję, że dalsze epki dotrzymają kroku drugiemu :)

freddy90

i co myslicie o tym anime?:) warto było oglądać? to pytanie oczywisice do tych co ukonczyli ogladanie:D

Pozdrawiam

marekk871

Obejrzałem wszystko. 3 sezon może nie zachwyca, ale co do całości - dla mnie bomba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones