PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021214}

Parasyte: The Grey

Gisaengsu: Deo geurei
6,5 1 571
ocen
6,5 10 1 1571
Parasyte: The Grey
powrót do forum serialu Parasyte: The Grey

Początek 1 odc i juz słyszmy ze ludzi jest za duzo ze zaśmiecamy ziemie. Takie lewacko-ekologiczne biadolenie. Kiedy im sie to znudzi? Disney juz odstraszył widzów taką indoktrynacją czas na netflixa

frezer3000

Przecież to prawda. Optymalna populacja ludzi na ziemi to kilkaset milionów . Na szczęście jakiś wirus, za jakiś czas ureguluje tę kwestię, o ile wcześniej nie zrobimy tego sami i planeta będzie mogła dalej sobie trwać.

lornemalwo

Jak obliczyłeś to optimum? Pochwal się swoim rozumowaniem:)

dweezil

Około roku tysięcznego na Ziemi było całkiem przyjemnie i luźno a wtedy żyło nas jakieś 250 do 350 milionów - w zależności od tego kto liczy. Ziemia ma ponad 4 miliardy lat radziła sobie i regulowała populacje różnych gatunków . Z człowiekiem też sobie poradzi. Zresztą , większość ludzi wyznaje jakąś mniej lub bardziej głupią wiarę. A wszystkie one zakładają mniej lub bardziej bezsensowne życie pozagrobowe. więc po co się przejmować takim drobiazgiem jak śmierć? :))

lornemalwo

To wynikało z wysokiej śmiertelności noworodków a nie z jakiegoś optimum.

lornemalwo

co ty bredzisz. Zobacz ile jeszcze miejsca jest. Z resztą już kilku było malarz z Austrii zaczął od ydów, stalin od burżuazji, Mao od studentów a ty od kogo byś chciał zacząć? Może daj przykład i zacznij od siebie

frezer3000

Na oceanie pływa sterta śmieci większa od naszego kraju pięć razy. A za kilka lat w oceanach będzie więcej plastiku niż ryb. Ten prawacki cham ciągnie naszą planetę prosto w przepaść. Dla prawaków nasza planeta jest tylko przystankiem na którym można zgasić peta bo oni idą do bozi.

soulfly777kris

Takie bzdety opowiadają lewackie elity polityczne posiadające po kilka suwów do tego latają prywatnymi odrzutowcami. Niech sie wezmą za wielkie korporacje a nie zwykłych ludzi. Do bozi to sie lewaki modlą na skraju śmierci. Na pogrzeb twojego idola kiszczaka przyszli przedstawiciele wszystkich religii tak sie chłop przejął pod koniec i nie mógł sie zdecydować. Ekolodzy zamiast rozbić szopki niech wezmą i wyzbierają te smieci jak im tak przeszkadzają. Przypomnij mi też co sie stało z dziurą ozonową, wyparło ją globalne ocieplenie?? lepsza kasa pewnie

frezer3000

Zerknij na ten filmik na YT "Już raz uniknęliśmy katastrofy. Czas wyjąć wnioski"

frezer3000

Skąd wiesz że mam kapliczkę Stalina i się do niego modlę ? Mieszkam w kraju w którym ludzie zapomnieli o słowie bóg i nikt się do niego przed śmiercią nie modli.

soulfly777kris

wiem ze masz bo jesteś stary komuch :) Ja nie zapomniałem. Ludzie modą sie przed smiercią bo tylko to im pozostało

frezer3000

nie żeby coś ale to "ekologiczne biadolenie" to dosłownie jeden z głównych wątków oryginału

rxiega

nie zauważyłem a 4 razy oglądałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones