Problem trzech ciał (2024)
Problem trzech ciał: Sezon 1 Problem trzech ciał Sezon 1, Odcinek 1

Odliczanie

Countdown 1h 1m
6,8 628
ocen
6,8 10 1 628
Problem trzech ciał
powrót do forum s1e1

Jestem manaiakiem Liu Cixin. Uważam że i ile sceny w Azji są na bardzo wysokim poziomie, to sceny w UK są zasmucająco żenujące i płytkie.
Główny bohater (bohaterka) w wiecznie rozdziawioną buzią, że też jej zęby nie bolą, 5 ml kwasu w każdej wardze, rozmowy fizyków absurdalne.
Kto wybrał tę aktorkę na główną bohaterkę? Dlaczego?
Pierwszy odcinek z traktatu filozoficzno - fizycznego jakim jest seria, zrobił zaprzeczenie nauki na razie....
Wiedziałam, że muszą obniżyć próg wejścia, nie wiedziałam że zrobią to do zera :(
Gdyby robili to twórcy Dark ... Ech ...

majabaran

Do scen z Azji mam zastrzeżenie co do kostiumów. Jeden z bohaterów nosił jakoś zbyt współcześnie wyglądające okulary, hunwejbini mieli czyste wyprasowane mundurki, pracujący w tartaku też mieli czyściutkie stroje pomimo pracy w ciężkich warunkach.

ocenił(a) serial na 8
olcingier

Jeśli można książka jest naprawdę ok może jest pare dłużyzn ale pomysł sposób przedstawienia wizji jest ok . Sam serial bez bazy (1 część chyba nie wystarczy) i tak jest ok

ocenił(a) serial na 7
majabaran

5 ml kwasu to nie powinien być argument przeciw aktorce, jakby cały komentarz jest na poziomie tego jednego argumentu.

majabaran

Mam absolutnie takie same odczucia. Odnoszę wrażenie, jakbym oglądała dwa odrębne, nieudolnie sklejone filmy. Część w Chinach na poziomie i z dobrą grą aktorską, część europejska porażka. A panienka z otwartą buzią bez komentarza.

ocenił(a) serial na 4
majabaran

Netflix mimo dużej krytyki nie rozumie z czym ma problem zepsuli to koncertowo.

majabaran

Obejrzałam serial przed przeczytaniem trylogii i patrząc na komentarze-była to świetna decyzja, bo bez znajomości książki ten serial jest po prostu rewelacyjny. Domyślam się, że gdybym zrobiła to w odwrotnej kolejności, to zapewne dołączyłabym do grona niezadowolonych osób. Książki leżą u mnie na półce i czekają na swoją kolej, bo musze dokończyć jeszcze inną serię, którą właśnie czytam, ale po serialu tym chętniej po nie sięgnę. Opłacało się najpierw odpalić serial. Jak to często bywa- ekranizacje filmowe bardzo rzadko dorównują pierwowzorowi literackiemu, dlatego najczęściej jest tak, że jeśli najpierw przeczytamy książkę, to jej ekranizacja zwyczajnie nas zawiedzie. Ilość niezadowolonych osób tutaj tylko to potwierdza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones