PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707689}
7,6 11 393
oceny
7,6 10 1 11393
Tokyo Ghoul
powrót do forum serialu Tokyo Ghoul

Sezon 3

ocenił(a) serial na 8

Halo, halo uwaga. Podobno Sezon 3 TG Jest ZATWIERDZONY :)!

LisandroG

Oby nie, bo 2 sezon to była tragedia.

ocenił(a) serial na 8
Drake01

czekaj, czekaj. Właśnie dlatego chcę by 3 sezon dał partię na 10/10. !! Bądźmy dobre myśli...

LisandroG

Nie mogę być dobrej myśli, bo wszystko poprzestawiali w pierwszym, jak i drugim sezonie. 3 sezon w wykonaniu tego studia (robi to studio pierrot) znów będzie klapą. Tą całą serię trzeba od samego początku zrobić i to najlepiej, jak inne studio się za to zabierze.

Jeśli to ciebie pocieszy to 30 września wychodzi specjalny odcinek na podstawie Tokyo Ghoul: Jack.

ocenił(a) serial na 7
Drake01

3 sezon przejęło inne studio

ocenił(a) serial na 7
Karirsu

Madhouse?

LisandroG

w tym roku na pewno nic nie będzie; są zaplanowane 2 ova - pod koniec września i chyba pod koniec grudnia. jeśli byłby 3 sezon to... nie byłoby Kanekiego!! :o (dla tych co go nie lubili); mogę najwyżej na privie zaspolierować jeśli ktoś bardzo chce, ale wolałbym nie :)

films100

Pewny jesteś? Bo ja jakoś nie sądzę, że nie byłoby kanekiego, a gdyby miałby powstać 3 sezon - a powstanie na pewno to główną postacią byłby Haise Sasaki (Ken Kaneki: z tym że ma amnezje)
3 sezon będzie adaptacją 2 części mangi tokyo ghoula pt. "Toyko Ghoul:re" no ale jak na razie nie wiadomo kiedy takowy sezon miałby powstać.

p3fs0n

SPOLIER:
dobrze o tym wiem, to była tylko dygresja. Kanekiego nie będzie, będzie Sasaki, a że to ta sama osobą nie ma znaczenia, a przede wszystkim nie jest spoilerem.

ocenił(a) serial na 7
films100

Jestem po I sezonie i nawet mi się podoba. Nie wiem jak manga bo żadnej nie czytałem nigdy ale II sezon ponoć dużo gorszy. Prawda to?

Sharimsejn

Raczej poziom jest ten sam. Oba sezony są podobne: początek spokojny, nic nadzwyczajnego, a dopiero w końcówce będzie jakaś większa akcja. Kaneki nie będzie już ciapował (ale nie stanie się jakimś wielkim herosem) :) Oglądanie teraz 2 seoznu ma zaletę: można od razu oglądać odcinek po odcinku. Odcinki będą szybko leciały.

ocenił(a) serial na 7
films100

Miałem tak z I sezonem. Zleciał prawie na jednym wdechu. Dziękuję za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 8
Drake01

Strasznie odbiegli od mangi, o ile sezon pierwszy jeszcze nie odbiegał jakoś dalece to drugi już był totalnie inną historią. Polecam wszystkim mange i mam nadzieję że 3 sezon anime nie powstanie.

ambrosio_xx

Wczoraj/dziś został potwierdzony 3 sezon na 2016.

films100

czyli prawdopodobnie 3 sezon nie bedzie oparty na mandze, gdyz jest ona jeszcze nie ukonczona. szkoda...

myelona

A w czym to przeszkadza? Podobno ma być oparty na mandze. Ale pamiętajmy, że 1 i 2 sezon też był oparty na mandze :) a były wprowadzone zmiany, celowo i to przez samego autora mangi. 90% animców były i są robione na podstawie niedokończonych mang. Początek nowego wątku z mangi na pewno zostanie zachowany.

films100

I co z tym sezonem trzecim? Wiesz coś może?

wilczekstepowy

3 sezon miał się ukazać w 2016 roku. Nie ma żadnej nowej informacji. Plotki mówią, że na studio spadła ogromna krytyka za zmiany fabularne w 2 sezonie. Możliwe, że postanowili zmienić swoją pierwotną koncepcję na 3 sezon i dlatego takie opóźnienie. Na lato zaplanowana jest premiera filmu, więc ewentualna emisja 3 sezonu anime to jesień/zima. Wiesz, info o 3 sezonie nie padło z ust studia, więc nie ma presji czasu.

films100

Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. :)

ocenił(a) serial na 7
LisandroG

Mam nadzieje ze 3 sezonu nie będzie ponieważ 2 sezon był totalna porażka strata czasu nic ciekawego tam się nie pojawiło.

LisandroG

https://www.youtube.com/watch?v=gVEINl_ZAwQ ;)
SEZON TRZECI W 2018 ROKU :)

ocenił(a) serial na 7
WujekKoszar

Jeszcze go nie ma. Ktoś w ogóle czeka?

Deathstroke_filmweb

W marcu jakoś ma być

Deathstroke_filmweb

Ja czekam :v

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones