PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486114}
7,3 4 569
ocen
7,3 10 1 4569
Vampire Knight Guilty
powrót do forum serialu Vampire Knight Guilty

tragedia.

ocenił(a) serial na 1

Nie rozumiem.Oglądałam całe dwa sezony ,pierwszy jest bardzo wzruszający i bardzo mi się podobał ,zaś drugi...totalna beznadzieja...[czyt.zaczyna się robić jeszcze gorzej gdy Yuki zamienia się w wampira.To jakiś koszmar i pomyłka].Zakończenie jest denne i bezsensowne ,gdyż Kaname ,okazuje się być bratem naszej głównej bohaterki [to w pewnym stopniu obrzydliwe] ,Yuki nie jest już słodką pomocną dziewczynką ,tylko jakąś beznadziejną podróbką tego co było kiedyś ,a Nasz najdroższy Zero [dla którego sama kibicowałam] ,zostaje odrzucony i potraktowany niczym szmata.W dodatku anime różni się od mangi.I jedyne słowa ,które miały brzmieć romantyczne to:
Zero do Yuki:-Znajdę Cię i zabiję.
Tragedia ,nie polecam tego anime.Jeśli już naprawdę chcecie to obejrzyjcie 4-5 pierwszych odcinków ,które w stosunku do pierwszego [najlepszego] sezonu wypadły marnie i żałośnie.
To jest moje zdanie ,choć czytając blogi większości było podobne.

ocenił(a) serial na 1
scenedoll

popieram, popieram. Czy musze dodawać że pokrewieństwo Yuuki i Kaname nie ma sensu?
Skoro rodzice Kaneme który jest czystej krwi byli wampirami, to Yuuki która jest siostrą Kaname też powinna być wampirem od urodzenia.
A anime , popieram kupa gówna

ocenił(a) serial na 6
scenedoll

uważam, że straciłam czas na to anime, niby pierwszy sezon bardzo udany i przypadł mi do gustu, ale jak w drugim się okazało, że Kaname to brat Yuuki to mi obrzydziło obraz całej serii. Na dodatek debilizm głównej bohaterki tak w oczy kole, że aż nie można tego zdzierżyć.

ocenił(a) serial na 8
scenedoll

Pierwsza część była całkiem przyjemna i fajnie się oglądało. njalepszy był dyrektor co rybe smarzył w gabinecie, ja pier..:D i było kilka takich akcji. 2 dużo poważniejsza i wszystko się kurcze skomplinkwało, że czasami czytając dialogi miałem wrażnie, że czytam jakąś beznadziejnie napisaną książkę, czy coś w tym stylu. Ale ogólnie za całą serię dam 8:D

ExtremeSpeedDK

gdzie mogę online obejrzeć?:)

ocenił(a) serial na 10
Gosia5

http://www.anime-shinden.info/1484-vampire-knight-guilty.html tutaj masz wszystkie odcinki 2 sezonu a 1 oglądałam na kreskóweczki.pl :P

vanessk144

dziękuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones