PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608609}
7,9 5 761
ocen
7,9 10 1 5761
F.E.A.R.
powrót do forum gry F.E.A.R.

4/10

ocenił(a) grę na 4

Bardzo się zawiodłem.
90% strzelanki i 10% horroru...
Fabuła bardzo słaba, postaci bez żadnego wyrazu, brak klimatu i większych emocji.
Mam nadzieję, że kolejne części są na lepszym poziomie.

ocenił(a) grę na 9
Daroo_3

Jeżeli jedynka okazała się dla Ciebie słaba to lepiej nie graj w kolejne części.

ocenił(a) grę na 4
DeGreZet

Nie miałem zamiaru, ale gameplaya zapewne obejrze.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Dokładnie, dwójka nie dorasta jej do kostek.

ocenił(a) grę na 7
Daroo_3

Gra jest spoko jeśli nie podejść do niej jak do horroru, bo horrorem to to nie jest.
To prosta siekanina oparta na wymianie ograniczonej ilości broni jednak lokacje i uzbrojenie i postura jednostek i i zachowanie
powodują, że gra zaskakuje nieprzewidywalnością zachowań wrogów. Lokacje a la half-life są tutaj najlepszym plusem - realistyczne i nie udziwnione.

Jedyne co tu nie pasuje to nazywanie tej gry horrorem. Gdybym oceniał to jako horror moja ocena wtedy dla tej gry 3/10 Jako strzelanina akcji z realistycznymi lokacjami prosta i zaskakująca zachowaniem wrogów jest niezła. Jako horror to kompletne nieporozumienie.
Fabuła i sytuacje nie budują grozy żadnej, a alma nie stanowi żadnego fizycznego zagrożenia. ZABRAKŁO w tej grze mrocznych i szalonych eksperymentów i budowania napięcia grozy przez większość czasu mimo to ta gra ma zajebisty klimat, który określiłbym jako sprzątanie w wykonaniu oddziałów specjalnych syfu po experymentach parnormalnych i nagle to buduje jakiś klimat...Mimo, że 99% czasu to tłuczenie do różnego rodzaju jednostek specjalnych. Trochę jednak łatwe.

ocenił(a) grę na 5
Daroo_3

Zgadzam się z tobą w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones