Klara
powrót do forum 1 sezonu

Klara

ocenił(a) serial na 1

Serio czy tylko picie i ćpanie leków? Promowanie takich zachowań w imię miłości do żonatego mężczyzny, czy tylko na tyle nas kobiety stać, by się upić i łykać leki... Słabe bardzo mimo że bardzo cenię Panią Kune jako aktorkę serial słaby, słaba historia, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, najgorsze że promuje bardzo niezdrowe relacje i zależności, nie ma głębi dramatu, płytko i tendencyjnie jak przystało na te czasy

ocenił(a) serial na 10
magda__217

Pierwszy raz widzę użytkownika z jednym ocenionym filmem, a w tym wypadku serialem :o rozumiem już teraz jak wygląda mechanizm zaniżania ocen - szok! Na całe szczęście serial sam się obroni! :)

ocenił(a) serial na 1
saps83

Nie obroni, bo jest chujowy.

pani_marto

Na filmwebie od 23 marca 2024

saps83

Chyba każdy z tu obecnych miał kiedyś tylko 1 oceniony film. Ty też. Niedługo zanim merytorycznie się odnosić do ocen, będziemy oceniać zdjęcia profilowe?

ocenił(a) serial na 10
McGrego

Rozumiem, do czego pijesz... też oceniłeś póki co jeden tytuł [na przełomie 2,5 roku, co też jest dziwne], ale nie założyłeś konta 1 dzień po premierze tegoż filmu, prawda? Więc mam uzasadnione podejrzenie celowego zaniżania oceny :)

saps83

Założenie konta w celu oceny jakiegoś filmu, który wywarł na kimś wyjątkowo dobre lub złe wrażenie, wydaje mi się zachowaniem racjonalnym i uzasadnionym. Podobnie jak dowolnie intensywna aktywność w ramach konta.

ocenił(a) serial na 10
McGrego

Wiesz co... przekonałeś mnie :D

saps83

Rozumiem Twoje podejrzenia i być może one są słuszne :-) A być może nie.

saps83

Typ co dał 10/10 Pati i Klarze a 5/10 Czarnobyl i Dark poucza innych hahaha Widać żeś z produkcji Tvnu

ocenił(a) serial na 10
meefiiu92

:D jestem z produkcji TVN tak samo jak i Ty... nikogo nie pouczam - wyrażam opinię :]

ocenił(a) serial na 8
magda__217

to jest debilizm czepiać się drobnych szczegółów, zobacz jacy świetni aktorzy i scenariusz, dobra zabawa zapewniona, ale domyślam się, że jesteś starą dewotką gorsząca się bez powodu.

magda__217

Po kiego chu...szukasz jakieś głębi w tym serialu . Dla mnie serial zajebisty. Z moją partnerką usmielismy się po pachy .

ocenił(a) serial na 2
magda__217

Ten film jest zwyczajnie nudny i właściwie o niczym.

ocenił(a) serial na 2
agatajoutsen

Mam podobne zdanie. Prostackie teksty mają dodać emocji, a jest wręcz przeciwnie bo nudno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones